Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Czarna k. Pilzna Konarskiego 13


PNA placówki: 39-215
Miejscowość: Czarna
Ulica: Konarskiego 13
Gmina: Czarna
Powiat: dębicki
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska Czarna – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Czarna

Usługi Poczty Polskiej w mieście Czarna

Poczta Polska w mieście Czarna jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Czarna stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Czarna to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Czarna jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Czarna godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Czarna działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Czarna mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Czarna, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Poczta Polska Czarna śledzenie przesyłek

Placówka poczty Czarna umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Czarna.


Liczba wyświetleń: 269

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:39:17

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy