Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Żytno Wielgomłyny Rynek 6


PNA placówki: 97-525
Miejscowość: Wielgomłyny
Ulica: Rynek 6
Gmina: Wielgomłyny
Powiat: radomszczański
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Wielgomłyny. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Wielgomłyny usługi

W budynku poczty Wielgomłyny możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Wielgomłyny zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Wielgomłyny, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Wielgomłyny obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Wielgomłyny godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Wielgomłyny możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Wielgomłyny są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Wielgomłyny

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Wielgomłyny dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 329

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 16:35:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy