Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Czarne Dolne 1000-lecia 17


PNA placówki: 82-520
Miejscowość: Czarne Dolne
Ulica: 1000-lecia 17
Gmina: Gardeja
Powiat: kwidzyński
Województwo: pomorskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Czarne Dolne? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Czarne Dolne wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Czarne Dolne doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Czarne Dolne godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Czarne Dolne są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Czarne Dolne, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Czarne Dolne wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Czarne Dolne umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 251

Ostatnio przeglądane: 2024-05-17 16:25:20

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy