Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Wydział Terenowy Transportu Gdańsk Pruszcz Gdański Handlowa 4


PNA placówki: 80-900
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Ulica: Handlowa 4
Gmina: Pruszcz Gdański
Powiat: gdański
Województwo: pomorskie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Pruszcz Gdański. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Pruszcz Gdański

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Pruszcz Gdański to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Pruszcz Gdański godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Pruszcz Gdański pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Pruszcz Gdański jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Pruszcz Gdański mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Pruszcz Gdański godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki

W celu wysłania paczki należy znać wszystkie swoje potrzebne dane. Jedną z nich jest kod pocztowy, który został udostępniony na stronie internetowej poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Pruszcz Gdański monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Pruszcz Gdański daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Pruszcz Gdański podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 246

Ostatnio przeglądane: 2024-02-19 08:02:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy