Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Wydział Terenowy Transportu Stargard Stefana Okrzei 16


PNA placówki: 73-110
Miejscowość: Stargard
Ulica: Stefana Okrzei 16
Gmina: Stargard
Powiat: stargardzki
Województwo: zachodniopomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Stargard. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Stargard – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Stargard oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Stargard gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Stargard Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Stargard są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Stargard jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Stargard przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Stargard umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 244

Ostatnio przeglądane: 2024-02-25 08:18:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy