Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Czechowice-Dziedzice 2 Towarowa 1


PNA placówki: 43-502
Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Ulica: Towarowa 1
Gmina: Czechowice-Dziedzice
Powiat: bielski
Województwo: śląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Czechowice-Dziedzice. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Czechowice-Dziedzice – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Czechowice-Dziedzice oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Czechowice-Dziedzice gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Czechowice-Dziedzice Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Czechowice-Dziedzice są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Czechowice-Dziedzice jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Czechowice-Dziedzice przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Czechowice-Dziedzice powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Czechowice-Dziedzice

Poczta w miejscowości Czechowice-Dziedzice umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 2530

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 16:47:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy