Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Dział Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zamościu Zamość Karola Namysłowskiego 6


PNA placówki: 22-400
Miejscowość: Zamość
Ulica: Karola Namysłowskiego 6
Gmina: Zamość
Powiat: Zamość
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Zamość - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Zamość.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Zamość

Za pomocą poczty Zamość można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Zamość zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Zamość

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Zamość są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Zamość pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Zamość dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Zamość potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Zamość znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Zamość umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 415

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy