Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Wydział Terenowy Transportu Gorzów Wielkopolski Kazimierza Jagiellończyka 4


PNA placówki: 66-400
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Ulica: Kazimierza Jagiellończyka 4
Gmina: Gorzów Wielkopolski
Powiat: Gorzów Wielkopolski
Województwo: lubuskie

Poczta Polska w Gorzów Wielkopolski. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Gorzów Wielkopolski usługi

W budynku poczty Gorzów Wielkopolski możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Gorzów Wielkopolski zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Gorzów Wielkopolski, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Gorzów Wielkopolski obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Gorzów Wielkopolski godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Gorzów Wielkopolski możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Gorzów Wielkopolski są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Gorzów Wielkopolski

Poczta Polska w miejscowości Gorzów Wielkopolski daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Gorzów Wielkopolski za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 251

Ostatnio przeglądane: 2024-04-10 01:46:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy