Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Wydział Terenowy Transportu Ostrołęka Targowa 24


PNA placówki: 07-410
Miejscowość: Ostrołęka
Ulica: Targowa 24
Gmina: Ostrołęka
Powiat: Ostrołęka
Województwo: mazowieckie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Ostrołęka. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Ostrołęka

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Ostrołęka możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Ostrołęka daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Ostrołęka nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostrołęka

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Ostrołęka są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Ostrołęka działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Ostrołęka zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Ostrołęka trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Ostrołęka

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Ostrołęka daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 306

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 15:52:10

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy