Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Czechowice-Dziedzice 2 Nad Białką 1 E


PNA placówki: 43-502
Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Ulica: Nad Białką 1 E
Gmina: Czechowice-Dziedzice
Powiat: bielski
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Czechowice-Dziedzice - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Czechowice-Dziedzice.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Czechowice-Dziedzice

Za pomocą poczty Czechowice-Dziedzice można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Czechowice-Dziedzice zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Czechowice-Dziedzice

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Czechowice-Dziedzice są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Czechowice-Dziedzice pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 2778

Ostatnio przeglądane: 2024-07-23 09:54:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy