Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Czermno-Kolonia Czermno-Kolonia (Zasadzie) 26


PNA placówki: 26-261
Miejscowość: Czermno-Kolonia (Zasadzie) 26
Gmina: Fałków
Powiat: konecki
Województwo: świętokrzyskie

Poczta Polska w Czermno-Kolonia (Zasadzie) - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Czermno-Kolonia (Zasadzie).

Wszystkie świadczone usługi Poczta Czermno-Kolonia (Zasadzie)

Za pomocą poczty Czermno-Kolonia (Zasadzie) można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Czermno-Kolonia (Zasadzie) zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Czermno-Kolonia (Zasadzie)

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Czermno-Kolonia (Zasadzie) są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Czermno-Kolonia (Zasadzie) pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Czermno-Kolonia (Zasadzie) należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Czermno-Kolonia (Zasadzie) daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 206

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:24:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy