Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Częstochowa 1 Stanisława Orzechowskiego 7


PNA placówki: 42-200
Miejscowość: Częstochowa
Ulica: Stanisława Orzechowskiego 7
Gmina: Częstochowa
Powiat: Częstochowa
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Częstochowa - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Częstochowa.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Częstochowa

Za pomocą poczty Częstochowa można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Częstochowa zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Częstochowa

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Częstochowa są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Częstochowa pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę Poczty Polskiej?

Klient przed nadaniem paczki, powinien odpowiednio ją zaadresować, wpisując swoje dane, oraz osoby, do której paczka ma zostać dostarczona. Jeśli nie pamiętamy kodów pocztowych warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie wniesienie także odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru paczki.

Kontrola przebytej drogi – poczta Częstochowa

Poczta w mieście Częstochowa udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Częstochowa, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 760

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 11:35:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy