Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dalachów 9


PNA placówki: 46-325
Miejscowość: Dalachów 9
Gmina: Rudniki
Powiat: oleski
Województwo: opolskie

Poczta Polska w Dalachów. Godziny otwarcia placówki w Dalachów i dane adresowe.

Poczta Polska Dalachów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Dalachów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Dalachów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Dalachów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Dalachów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Dalachów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Dalachów daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 313

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 02:39:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy