Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dąbrowa Górnicza Aleja Józefa Piłsudskiego 32/XVIII


PNA placówki: 41-303
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 32/XVIII
Gmina: Dąbrowa Górnicza
Powiat: Dąbrowa Górnicza
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Dąbrowa Górnicza. Godziny otwarcia placówki w Dąbrowa Górnicza i dane adresowe.

Poczta Polska Dąbrowa Górnicza usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Dąbrowa Górnicza uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Dąbrowa Górnicza zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Dąbrowa Górnicza Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Dąbrowa Górnicza działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Dąbrowa Górnicza godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 619

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 10:41:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy