Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dąbrowa Górnicza Aleja Zwycięstwa 91


PNA placówki: 42-520
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Ulica: Aleja Zwycięstwa 91
Gmina: Dąbrowa Górnicza
Powiat: Dąbrowa Górnicza
Województwo: śląskie

Poczta Polska w Dąbrowa Górnicza - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Dąbrowa Górnicza.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Dąbrowa Górnicza

Za pomocą poczty Dąbrowa Górnicza można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Dąbrowa Górnicza zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Dąbrowa Górnicza

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Dąbrowa Górnicza są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Dąbrowa Górnicza pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 481

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 05:28:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy