Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dąbrowa Tarnowska Berka Joselewicza 9


PNA placówki: 33-208
Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
Ulica: Berka Joselewicza 9
Gmina: Dąbrowa Tarnowska
Powiat: dąbrowski
Województwo: małopolskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Dąbrowa Tarnowska oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Dąbrowa Tarnowska.

Poczta Dąbrowa Tarnowska oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Dąbrowa Tarnowska oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Dąbrowa Tarnowska twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Dąbrowa Tarnowska oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Dąbrowa Tarnowska to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Dąbrowa Tarnowska

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Dąbrowa Tarnowska są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Dąbrowa Tarnowska, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Dąbrowa Tarnowska mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 230

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 00:37:51

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy