Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dąbrowa-Kaski 1A


PNA placówki: 18-210
Miejscowość: Dąbrowa-Kaski 1A
Gmina: Szepietowo
Powiat: wysokomazowiecki
Województwo: podlaskie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Dąbrowa-Kaski? Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Dąbrowa-Kaski wszystkie świadczone usługi

Placówka poczty Dąbrowa-Kaski doręcza listy, przesyłki, a także paczki klientom z najdalszych zakątków Polski. Wszystkie istotne informacje zostały zamieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Dąbrowa-Kaski godziny pracy

Godziny otwarcia placówki jaką jest Poczta Polska Dąbrowa-Kaski są dostosowane do potrzeb klientów, ale warto pamiętać, że mogą one różnić się w zależności od dnia tygodnia oraz występujących świąt. Aby uzyskać aktualne informacje na temat godzin otwarcia Poczty Polskiej Dąbrowa-Kaski, zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką lub sprawdzenie strony internetowej Poczty Polskiej.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Dzięki systemowi monitoringu przesyłki klient ma możliwość za pomocą strony poczta-polska.info.pl sprawdzić jak daleko od miejsca wysłania z poczty w miejscowości Dąbrowa-Kaski do miejsca docelowego znajduje się paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jesteśmy to w stanie sprawdzić dosłownie w parę sekund. Wystarczy wpisać numer przesyłki, by system mógł rozpocząć przeszukiwanie bazy danych. Jeżeli nie uda się uzyskać żadnych danych, wprowadzony ciąg znaków może zawierać błąd.


Liczba wyświetleń: 218

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 22:51:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy