Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dębno Juliusza Słowackiego 23


PNA placówki: 74-400
Miejscowość: Dębno
Ulica: Juliusza Słowackiego 23
Gmina: Dębno
Powiat: myśliborski
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Dębno. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Dębno usługi

W budynku poczty Dębno możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Dębno zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Dębno, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Dębno obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Dębno godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Dębno możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Dębno są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Dębno śledzenie przesyłek

Placówka poczty Dębno umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Dębno.


Liczba wyświetleń: 400

Ostatnio przeglądane: 2024-06-21 06:20:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy