Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Domaradz 97


PNA placówki: 46-034
Miejscowość: Domaradz 97
Gmina: Pokój
Powiat: namysłowski
Województwo: opolskie

Poczta Polska Domaradz – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Domaradz

Usługi Poczty Polskiej w mieście Domaradz

Poczta Polska w mieście Domaradz jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Domaradz stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Domaradz to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Domaradz jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Domaradz godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Domaradz działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Domaradz mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Domaradz, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Domaradz powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Śledzenie paczek Domaradz

Jeśli chcesz śledzić, gdzie jest Twoja przesyłka, możesz skorzystać z narzędzi dostępnych na oficjalnej stronie Poczty Polskiej. Wprowadzenie numeru przewozowego w odpowiednie pole pozwoli Ci na poznanie ostatnich punktów pocztowych, gdzie przesyłka się znajdowała lub sortowni przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek, które zostały nadane w mieście Domaradz jest łatwe i wygodne.


Liczba wyświetleń: 257

Ostatnio przeglądane: 2024-07-21 22:48:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy