Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Drezdenko Szkolna 9A


PNA placówki: 66-530
Miejscowość: Drezdenko
Ulica: Szkolna 9A
Gmina: Drezdenko
Powiat: strzelecko-drezdenecki
Województwo: lubuskie

Poczta Polska w Drezdenko - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Drezdenko.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Drezdenko

Za pomocą poczty Drezdenko można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Drezdenko zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Drezdenko

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Drezdenko są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Drezdenko pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Drezdenko

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Drezdenko umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 258

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 21:07:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy