Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Działdowo 3 Norwida 2 C


PNA placówki: 13-201
Miejscowość: Działdowo
Ulica: Norwida 2 C
Gmina: Działdowo
Powiat: działdowski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Działdowo. Godziny otwarcia placówki w Działdowo i dane adresowe.

Poczta Polska Działdowo usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Działdowo uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Działdowo zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Działdowo Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Działdowo działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Działdowo godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska Działdowo

Chcąc nadać paczkę klient potrzebuje znać wszystkie dane niezbędne do nadania przesyłki. Jedną z tych danych jest kod pocztowy, który możliwy jest do odnalezienia na stronie internetowej poczta-polska.info.pl. W przypadku wysyłki listu potrzebne będą również dane dotyczące formatu koperty, takie jak wymiary i grubość. Nie trzeba mierzyć tego samodzielnie w domu. Zatrudnieni w Poczta Polska Działdowo specjaliści sprawdzają rozmiary listu czy paczki oraz proponują odpowiednią ilość znaczków.

Poczta Polska Działdowo śledzenie przesyłek

Placówka poczty Działdowo umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Działdowo.


Liczba wyświetleń: 228

Ostatnio przeglądane: 2024-02-21 00:27:26

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy