Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Biała Piska Moniuszki 1


PNA placówki: 12-230
Miejscowość: Biała Piska
Ulica: Moniuszki 1
Gmina: Biała Piska
Powiat: piski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Biała Piska. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Biała Piska usługi

W budynku poczty Biała Piska możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Biała Piska zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Biała Piska, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Biała Piska obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Biała Piska godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Biała Piska możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Biała Piska są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Biała Piska

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Biała Piska. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 190

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 05:46:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy