Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Dzierżoniów Piastowska 10


PNA placówki: 58-201
Miejscowość: Dzierżoniów
Ulica: Piastowska 10
Gmina: Dzierżoniów
Powiat: dzierżoniowski
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska Dzierżoniów – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Dzierżoniów

Usługi Poczty Polskiej w mieście Dzierżoniów

Poczta Polska w mieście Dzierżoniów jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Dzierżoniów stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Dzierżoniów to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Dzierżoniów jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Dzierżoniów godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Dzierżoniów działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Dzierżoniów mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Dzierżoniów, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane Poczta Polska

Nadawca przed wysłaniem paczki do adresata winien wcześniej dokładnie zaadresować paczkę swoimi danymi oraz osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku, którejś z danych paczka nie będzie mogła zostać wysłana.

Poczta Polska Dzierżoniów monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Dzierżoniów daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Dzierżoniów podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 271

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 23:55:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy