Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Dzierżoniów 2 Łagiewniki Słowiańska 4


PNA placówki: 58-210
Miejscowość: Łagiewniki
Ulica: Słowiańska 4
Gmina: Łagiewniki
Powiat: dzierżoniowski
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Łagiewniki - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Łagiewniki Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Łagiewniki. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Łagiewniki godziny otwarcia

Poczta Polska Łagiewniki działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Łagiewniki w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Łagiewniki może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Łagiewniki godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Łagiewniki

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Łagiewniki usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 238

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 23:01:23

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy