Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Dzierżoniów 5 os. Osiedle Jasne 23


PNA placówki: 58-204
Miejscowość: Dzierżoniów
Ulica: os. Osiedle Jasne 23
Gmina: Dzierżoniów
Powiat: dzierżoniowski
Województwo: dolnośląskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Dzierżoniów. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Dzierżoniów

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Dzierżoniów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Dzierżoniów daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Dzierżoniów nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Dzierżoniów

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Dzierżoniów są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Dzierżoniów działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Dzierżoniów zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane do wysyłki

Dane osobowe są niezbędne do nadania jakiejkolwiek paczki. Klient nie musi pamiętać kodów pocztowych , ponieważ są one dostępne na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Dzierżoniów monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Dzierżoniów daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Dzierżoniów podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 249

Ostatnio przeglądane: 2023-11-26 21:00:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy