Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Gostynin Bolesława Prusa 11


PNA placówki: 09-502
Miejscowość: Gostynin
Ulica: Bolesława Prusa 11
Gmina: Gostynin
Powiat: gostyniński
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Gostynin - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Gostynin.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Gostynin

Za pomocą poczty Gostynin można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Gostynin zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Gostynin

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Gostynin są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Gostynin pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane nadawcy i adresata Poczta Polska

Niezbędne jest, aby przed nadaniem listu czy paczki uzupełnić je o odpowiednie dane wysyłkowe. Kody pocztowe zostały zapisane dla wygody klientów na stronie poczta-polska.info.pl. Trzeba będzie również ponieść odpowiednią opłatę zgodną z udostępnionym cennikiem usług.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Gostynin jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 240

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 19:28:46

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy