Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Białystok 8 Mieszka I 14/9


PNA placówki: 15-050
Miejscowość: Białystok
Ulica: Mieszka I 14/9
Gmina: Białystok
Powiat: Białystok
Województwo: podlaskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Białystok | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Białystok

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Białystok oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Białystok zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Białystok godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Białystok są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Białystok jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Białystok

Poczta na terenie miasta Białystok daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Białymstoku, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 489

Ostatnio przeglądane: 2024-07-11 19:28:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy