Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Hyżne k. Dynowa 103


PNA placówki: 36-024
Miejscowość: Hyżne 103
Gmina: Hyżne
Powiat: rzeszowski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska Hyżne – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Hyżne

Usługi Poczty Polskiej w mieście Hyżne

Poczta Polska w mieście Hyżne jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Hyżne stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Hyżne to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Hyżne jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Hyżne godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Hyżne działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Hyżne mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Hyżne, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Hyżne

Poczta Polska w miejscowości Hyżne daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Hyżne za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 327

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 05:02:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy