Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Jabłonna Lacka Targowa 2


PNA placówki: 08-304
Miejscowość: Jabłonna Lacka
Ulica: Targowa 2
Gmina: Jabłonna Lacka
Powiat: sokołowski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Jabłonna Lacka. Godziny otwarcia placówki w Jabłonna Lacka i dane adresowe.

Poczta Polska Jabłonna Lacka usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Jabłonna Lacka uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Jabłonna Lacka zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Jabłonna Lacka Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Jabłonna Lacka działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Jabłonna Lacka godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Jabłonna Lacka trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 419

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:34:24

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy