Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Józefów k. Otwocka 1 Świderska 1


PNA placówki: 05-420
Miejscowość: Józefów
Ulica: Świderska 1
Gmina: Józefów
Powiat: otwocki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Józefów. Godziny otwarcia placówki w Józefów i dane adresowe.

Poczta Polska Józefów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Józefów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Józefów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Józefów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Józefów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Józefów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Klient powinien znać wszystkie niezbędne dane jakie potrzebne są, aby paczka została nadana. Jeśli nie pamięta się kodu pocztowego, wystarczy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i sprawdzić wszystkie potrzebne kody.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Józefów daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 73

Ostatnio przeglądane: 2023-03-19 20:54:03

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy