Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Kobierzyce Jordanów Śląski Pocztowa 5


PNA placówki: 55-040
Miejscowość: Jordanów Śląski
Ulica: Pocztowa 5
Gmina: Jordanów Śląski
Powiat: wrocławski
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Jordanów Śląski - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Jordanów Śląski

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Jordanów Śląski umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Jordanów Śląski godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Jordanów Śląski pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Jordanów Śląski telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Jordanów Śląski dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Jordanów Śląski potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Jordanów Śląski znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska sprawdzenie paczki

W przypadku gdy klient chce sprawdzić jak długo jeszcze musi czekać na przesyłkę, poczta w mieście Jordanów Śląski daje możliwość sprawdzenia drogi paczki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik wprowadza posiadany numer przesyłki i wyszukuje go w systemie. Zwracane informacje dotyczą całej trasy, jaką przebyła paczka między sortowniami do obiorcy.


Liczba wyświetleń: 531

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 12:23:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy