Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Kolno Marii Konopnickiej 2


PNA placówki: 18-500
Miejscowość: Kolno
Ulica: Marii Konopnickiej 2
Gmina: Kolno
Powiat: kolneński
Województwo: podlaskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Kolno | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Kolno

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Kolno oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Kolno zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Kolno godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Kolno są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Kolno jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Istotne dane Poczta Polska

Wszystkie dane powinny zostać zapisane przed nadaniem paczki. W przeciwnym wypadku paczka nie może zostać wysłana. W celu sprawdzenia kodów pocztowych warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Śledź przesyłkę Poczta Polska Kolno

Dzięki internetowym usługom poczty polskiej istnieje możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Aby mieć pewność, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka, można skorzystać z udostępnionej przez jednostkę Poczta Polska Kolno usługi śledzenia przesyłek online. Wymagane jest jedynie podanie numeru przewozowego i wybranie opcji wyszukaj w zakładce Śledź przesyłkę.


Liczba wyświetleń: 207

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 18:03:18

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy