Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kosowo 26/A


PNA placówki: 63-801
Miejscowość: Kosowo 26/A
Gmina: Gostyń
Powiat: gostyński
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Kosowo. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kosowo usługi

W budynku poczty Kosowo możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kosowo zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kosowo, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kosowo obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kosowo godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kosowo możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kosowo są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Kosowo dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Kosowo potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Kosowo znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Kosowo daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 296

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 10:18:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy