Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Krzyż Wielkopolski Drawsko Powstańców Wielkopolskich 121


PNA placówki: 64-733
Miejscowość: Drawsko
Ulica: Powstańców Wielkopolskich 121
Gmina: Drawsko
Powiat: czarnkowsko-trzcianecki
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska Drawsko – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Drawsko

Usługi Poczty Polskiej w mieście Drawsko

Poczta Polska w mieście Drawsko jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Drawsko stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Drawsko to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Drawsko jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Drawsko godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Drawsko działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Drawsko mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Drawsko, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Monitoring Poczta Polska Drawsko

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Drawsko jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 347

Ostatnio przeglądane: 2024-06-19 17:34:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy