Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Kuty 24


PNA placówki: 11-610
Miejscowość: Kuty 24
Gmina: Pozezdrze
Powiat: węgorzewski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Kuty. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Kuty usługi

W budynku poczty Kuty możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Kuty zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Kuty, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Kuty obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Kuty godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Kuty możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Kuty są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Kuty trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska śledź swoją paczkę

Dzięki umożliwieniu śledzenia swojej paczki przez placówkę w mieście Kuty można sprawdzić gdzie dokładnie ostatnio przebywała nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, warto skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. System poczty polskiej gromadzi informacje o wszystkich zdarzeniach dotyczących nadanej paczki. Istnieje również możliwość potwierdzenia, że przesyłka została już odebrana pod wskazanym adresem. Poczta polska zastrzega sobie jednak, że dane mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec spółki.


Liczba wyświetleń: 239

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 11:30:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy