Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Legnica 2 Legnickie Pole Piastowska 11


PNA placówki: 59-241
Miejscowość: Legnickie Pole
Ulica: Piastowska 11
Gmina: Legnickie Pole
Powiat: legnicki
Województwo: dolnośląskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Legnickie Pole | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Legnickie Pole

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Legnickie Pole oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Legnickie Pole zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Legnickie Pole godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Legnickie Pole są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Legnickie Pole jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Legnickie Pole śledzenie przesyłek

Placówka poczty Legnickie Pole umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Legnickie Pole.


Liczba wyświetleń: 490

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 03:28:00

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy