Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Łęczyca Panieńska 2


PNA placówki: 99-102
Miejscowość: Łęczyca
Ulica: Panieńska 2
Gmina: Łęczyca
Powiat: łęczycki
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Łęczyca. Godziny otwarcia placówki w Łęczyca i dane adresowe.

Poczta Polska Łęczyca usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Łęczyca uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Łęczyca zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Łęczyca Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Łęczyca działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Łęczyca godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska elektroniczne usługi na terenie miasta Łęczyca

Placówki poczty polskiej oferują szeroką gamę usług dla swoich klientów, nie tylko związanych z nadawaniem i odbieraniem przesyłek w oddziałach. Przykładem mogą być eFormularze, których złożenie umożliwia otrzymywanie elektronicznych awizo, umieszczanie listów poleconych w skrzynce zamiast w formie papierowej lub doręczenie na życzenie.

Poczta Polska Łęczyca monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Łęczyca daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Łęczyca podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 277

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 00:00:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy