Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Maków Mazowiecki Adama Mickiewicza 10


PNA placówki: 06-200
Miejscowość: Maków Mazowiecki
Ulica: Adama Mickiewicza 10
Gmina: Maków Mazowiecki
Powiat: makowski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Maków Mazowiecki. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Maków Mazowiecki usługi

W budynku poczty Maków Mazowiecki możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Maków Mazowiecki zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Maków Mazowiecki, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Maków Mazowiecki obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Maków Mazowiecki godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Maków Mazowiecki możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Maków Mazowiecki są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Maków Mazowiecki przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Maków Mazowiecki daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 762

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 16:58:48

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy