Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Miechów Plac Tadeusza Kościuszki 1


PNA placówki: 32-200
Miejscowość: Miechów
Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 1
Gmina: Miechów
Powiat: miechowski
Województwo: małopolskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Miechów. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Poczta Polska Miechów

Placówka pocztowa na terenie miasta Miechów zapewnia świadczenie usług doręczania przesyłek, listów i paczek na terenie całego kraju. Klient może również wysłać list z nadanym priorytetem lub poprzez kuriera.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej

Placówki pocztowe posiadają dogodne i elastyczne godziny pracy, aby zapewnić klientom możliwe jak najłatwiejsze i wygodne korzystanie z usług pocztowych. Przed odwiedzeniem placówki warto sprawdzić godziny otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Miechów

Poczta na terenie miasta Miechów daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Miechów, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 269

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 09:06:19

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy