Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Minczewo 20


PNA placówki: 17-312
Miejscowość: Minczewo 20
Gmina: Drohiczyn
Powiat: siemiatycki
Województwo: podlaskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Minczewo - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Minczewo

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Minczewo umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Minczewo godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Minczewo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Minczewo telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Minczewo powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 245

Ostatnio przeglądane: 2024-07-21 15:24:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy