Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Niemczyn 38


PNA placówki: 62-107
Miejscowość: Niemczyn 38
Gmina: Damasławek
Powiat: wągrowiecki
Województwo: wielkopolskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Niemczyn. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Poczta Polska Niemczyn

Placówka pocztowa na terenie miasta Niemczyn zapewnia świadczenie usług doręczania przesyłek, listów i paczek na terenie całego kraju. Klient może również wysłać list z nadanym priorytetem lub poprzez kuriera.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej

Placówki pocztowe posiadają dogodne i elastyczne godziny pracy, aby zapewnić klientom możliwe jak najłatwiejsze i wygodne korzystanie z usług pocztowych. Przed odwiedzeniem placówki warto sprawdzić godziny otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Niemczyn dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Niemczyn potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Niemczyn znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Kontrola przebytej drogi – poczta Niemczyn

Poczta w mieście Niemczyn udostępnia klientom możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się nadana przez nich paczka. Aby skorzystać z tej opcji, należy wejść na stronę poczta-polska.info.pl i wybrać zakładkę – śledź przesyłkę.

Nadając paczkę w każdej placówce pocztowej, również w oddziale Poczta Polska Niemczyn, możliwe jest śledzenie przesyłek. Wskazana lokalizacja opiera się najnowsze aktualizacje statusu w systemie online. Takie rozwiązanie pozwala klientom placówki na uzyskanie konkretnych informacji dotyczących położenia paczki, a także przewidywanego czasu dostawy.


Liczba wyświetleń: 290

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 02:11:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy