Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Nienaszów 301


PNA placówki: 38-230
Miejscowość: Nienaszów 301
Gmina: Nowy Żmigród
Powiat: jasielski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Nienaszów. Godziny otwarcia placówki w Nienaszów i dane adresowe.

Poczta Polska Nienaszów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Nienaszów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Nienaszów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Nienaszów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Nienaszów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Nienaszów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Nienaszów wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 247

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 17:26:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy