Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Nowy Wiśnicz rynek Rynek 6


PNA placówki: 32-720
Miejscowość: Nowy Wiśnicz
Ulica: rynek Rynek 6
Gmina: Nowy Wiśnicz
Powiat: bocheński
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Nowy Wiśnicz. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Nowy Wiśnicz usługi

W budynku poczty Nowy Wiśnicz możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Nowy Wiśnicz zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Nowy Wiśnicz, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Nowy Wiśnicz obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Nowy Wiśnicz godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Nowy Wiśnicz możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Nowy Wiśnicz są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Śledzenie przesyłek pocztowych Nowy Wiśnicz

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Nowy Wiśnicz jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 334

Ostatnio przeglądane: 2024-07-10 12:30:25

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy