Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Orzechowo Bukowa 4


PNA placówki: 62-322
Miejscowość: Orzechowo
Ulica: Bukowa 4
Gmina: Miłosław
Powiat: wrzesiński
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Orzechowo - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Orzechowo.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Orzechowo

Za pomocą poczty Orzechowo można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Orzechowo zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Orzechowo

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Orzechowo są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Orzechowo pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Orzechowo

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Orzechowo. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 268

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 12:56:27

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy