Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Aleksandrów Kujawski 1 Aleksandrów Kujawski (Aleksandrówek) Szkolna 13


PNA placówki: 87-712
Miejscowość: Aleksandrów Kujawski (Aleksandrówek)
Ulica: Szkolna 13
Gmina: Aleksandrów Kujawski
Powiat: aleksandrowski
Województwo: kujawsko-pomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Aleksandrów Kujawski (Aleksandrówek) | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska na terenie miejscowosci Aleksandrów Kujawski (Aleksandrówek)

Placówka poczty polskiej w swojej ofercie oferuje między innymi: doręczenie listów, paczek i przesyłek, nadanie przesyłek priorytetowych, usługi kurierskie czy też opłacenie bieżących rachunków w lokalnej placówce.

Nadaj list polecony Poczty Polskiej

Chcesz wysłać list z miasta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrówek)? Sprawdzoną metodą na szybkie przesłanie wiadomości w miejsce docelowe są listy polecone Poczty Polskiej. Nadanie listu jest możliwe w każdej placówce poczty. Wizyta w oddziale jest koniecznością, jeżeli nadawca chce otrzymać potwierdzenie odbioru wysłanej wiadomości. Poczta Polska zapewnia szybki transport korespondencji na terenie całej Polski. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki i wyślij list polecony z miasta Aleksandrów Kujawski (Aleksandrówek).

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Aleksandrów Kujawski (Aleksandrówek)

Chcesz nadać przesyłkę w Aleksandrów Kujawski (Aleksandrówek) bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Aleksandrów Kujawski (Aleksandrówek). Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Aleksandrów Kujawski (Aleksandrówek) umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 290

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:41:07

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy