Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Piotrków Trybunalski 1 Szklarska 7/9


PNA placówki: 97-308
Miejscowość: Piotrków Trybunalski
Ulica: Szklarska 7/9
Gmina: Piotrków Trybunalski
Powiat: Piotrków Trybunalski
Województwo: łódzkie

Poczta Polska Piotrków Trybunalski – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Piotrków Trybunalski

Usługi Poczty Polskiej w mieście Piotrków Trybunalski

Poczta Polska w mieście Piotrków Trybunalski jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Piotrków Trybunalski stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Piotrków Trybunalski to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Piotrków Trybunalski jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Piotrków Trybunalski godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Piotrków Trybunalski działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Piotrków Trybunalski mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Piotrków Trybunalski, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Piotrków Trybunalski

Poczta Polska w miejscowości Piotrków Trybunalski daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Piotrków Trybunalski za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 470

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 16:32:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy