Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Płock Braci Jeziorowskich 6a


PNA placówki: 09-407
Miejscowość: Płock
Ulica: Braci Jeziorowskich 6a
Gmina: Płock
Powiat: Płock
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Płock. Godziny otwarcia placówki w Płock i dane adresowe.

Poczta Polska Płock usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Płock uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Płock zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Płock Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Płock działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Płock godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Płock przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska monitoring przesyłki

Dobrze jest skorzystać z opcji, jaką daje nam poczta w miejscowości Płock, a mianowicie monitorowanie drogi przebytej przez naszą paczkę. Dzięki odpowiedniej zakładce można to zrobić w parę chwil. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki i wyszukać jej w systemie, by uzyskać informacje o trasie paczki lub listu i wszystkich zdarzeniach z nią związanych.


Liczba wyświetleń: 311

Ostatnio przeglądane: 2024-04-11 23:54:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy