Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Proszowice 3 Maja 51


PNA placówki: 32-100
Miejscowość: Proszowice
Ulica: 3 Maja 51
Gmina: Proszowice
Powiat: proszowicki
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Proszowice. Godziny otwarcia placówki w Proszowice i dane adresowe.

Poczta Polska Proszowice usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Proszowice uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Proszowice zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Proszowice Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Proszowice działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Proszowice godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak wysłać paczkę Poczty Polskiej?

Jedną z najpopularniejszych metod nadawania przesyłek jest zrobienie tego w sposób tradycyjny w wybranej placówce Poczty Polskiej [miasto]. Wystarczy przygotować dokładny adres odbiorcy i uzupełnić dane na otrzymanej w okienku etykiecie. Po jej przyklejeniu należy już tylko wnieść konieczne opłaty.

E-monitoring przesyłki Poczta Polska

Każdą przesyłkę nadaną na terenie kraju oraz za granicą można sprawdzić za pomocą usługi śledzenia paczki czemu każdy może dokładnie poznać położenie nadanej paczki lub listu. Śledzenie możliwe jest poprzez wprowadzenie kodu przewozowego, umożliwiającego jednoznaczną identyfikację przesyłki w systemie. W sytuacji, gdy informacje o paczce nie zostaną zwrócone przez system, warto upewnić się, że wprowadzony numer jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 94

Ostatnio przeglądane: 2023-06-07 02:20:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy