Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Przemyśl 1 Kazimierza Opalińskiego 11A


PNA placówki: 37-701
Miejscowość: Przemyśl
Ulica: Kazimierza Opalińskiego 11A
Gmina: Przemyśl
Powiat: Przemyśl
Województwo: podkarpackie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Przemyśl oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Przemyśl.

Poczta Przemyśl oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Przemyśl oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Przemyśl twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Przemyśl oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Przemyśl to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Przemyśl

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Przemyśl są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Przemyśl, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Przemyśl mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane potrzebne do wysyłki

Gdy klient chce nadać paczkę, musi wpierw znać wszystkie dane swoje oraz odbiorcy. Kod pocztowy jest możliwy do uzyskania poprzez stronę poczta-polska.info.pl

Monitorowanie paczek Poczta Polska Przemyślu

Poczta Polska Przemyślu umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Przemyśl na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 392

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 20:25:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy