Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Przeworsk 1 Urzejowice 482


PNA placówki: 37-202
Miejscowość: Urzejowice 482
Gmina: Przeworsk
Powiat: przeworski
Województwo: podkarpackie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Urzejowice | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Urzejowice

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Urzejowice oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Urzejowice zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Urzejowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Urzejowice są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Urzejowice jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska istotne dane

Każda paczka może zostać wysłana dopiero po uzupełnieniu wymaganych danych nadawcy oraz odbiorcy. Jedną z istotnych rzeczy jest podanie kodów pocztowych, które można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Urzejowice monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Urzejowice daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Urzejowice podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 319

Ostatnio przeglądane: 2024-04-09 16:38:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy